درسا بلاگ : ارسال مطلب جدید 2019/20/8
https://dorsablog.com/usercp/new-post 1/2
ارسال مطلب جدید
ارسال مطلب جدید
عنوان مطلب
متن مطلب
ادامھ مطلب
کلمات کلیدی SEO
.کلمات کلیدی را با علامت + از ھم جدا کنید
توضیحات SEO
.حداکثر 300 کاراکتر وارد شود
13
درسا بلاگ : ارسال مطلب جدید 2019/20/8
https://dorsablog.com/usercp/new-post 2/2
ثبت
Copyright © 2018 Dorsa Blog

پرش به محتوای اصلیرفتن به نوارابزار درباره وردپرس نمونه 71 به‌روزرسانی وردپرس, 2 به‌روزرسانی افزونه, 4 به‌روزرسانی پوسته 2727 دیدگاه در انتظار مدیریت است تازه درود، 92 بیرون رفتن وردپرس 5.2.2 آماده است! لطفا همین حالا به‌روزرسانی کنید. به وردپرس فارسی 4.5.17 خوش آمدید سپاس از شما به خاطر به‌روزرسانی! وردپرس 4.5.17 سایت‌تان را پایدارتر و واکنش‌گراتر می‌سازد. نگارش 4.5.17 موارد تازهدست‌اندرکارانآزادی‌ها نگارش‌های تعمیراتی و امنیتی نگارش 4.5.17 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.16 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.15 یک مشکل امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.14 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.13 یک مشکل امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.12 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.11 یک مشکل امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.10 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.9 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.8 1 ایراد را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.7 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.6 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.5 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.4 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.3 چند مسئله امنیتی و 17 ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.2 یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. نگارش 4.5.1 12 ایراد را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید. بهبود ویرایشگر پیونددهی توکار با رابط کابری بدون مزاحم می‌توانید بر روی نوشتن متمرکز شوید و به سادگی محتوای‌تان را به یکدیگر پیوند دهید. میانبُرهای ساختاربندی آیا از میانبرهای ساختاربندی برای فهرست‌ها و عناوین لذت می‌بردین؟ حالا اون‌ها با استفاده از خطوط افقی و خیلی کاربردی‌تر شد.

بهبودهایی در سفارشی‌سازی

پیش‌نمایش زنده واکنش‌گرا
مطمئن باشید که سایت شما در همه‌ی نمایشگرها زیبا خواهد بود! پیش‌نمایش حالت تلفن همراه، تبلت و رایانه به صورت مستقیم در سفارشی‌ساز.


نشان‌های سفارشی
پوسته‌ها می‌توانند از نشان‌های دلخواه برای تجارت یا معرفی شما پشتیبانی کنند. پوسته‌ی شما از نشان سفارشی پشتیبانی می‌کند! می‌توانید همین حالا از این قابلیت در بخش هویت سایت سفارشی‌ساز استفاده کنید.

پشت‌صحنه
بازسازی انتخابی
سفارشی‌ساز هم‌اکنون از یک چهارچوب جامع برای پردازش بخش‌های مختلف پیش‌نمایش، بدون بازنویسی PHP در جاواسکریپت شما، پشتیبانی می‌کند. این را با فهرست‌ها یا ابزارک‌ها در عمل ببینید.

تغییر هوشمند اندازه تصاویر
تصاویر ساخته شده حالا با سرعتی ۵۰ برابر قبل و بدون افت کیفیت بارگذاری می‌شوند. این واقعا باحاله.

به‌روزرسانی کتابخانه‌های جاواسکریپت
jQuery 1.12.3, jQuery Migrate 1.4.0، Backbone 1.2.3، وUnderscore 1.8.3 به‌کار گرفته شده‌اند.

بهبود فراخوان اسکریپت
پشتیبانی بهتر از افزودن اسکریپت‌ها در سربرگ/پابرگ. wp_add_inline_script() تازه این امکان را فراهم می‌کند که کدهای بیشتر به اسکریپت‌های ثبت‌شده اضافه شود.

قالب‌های جاساز بهتر
قالب جاسازها به صورت تکه‌های جدا درآمده و می‌تواند با استفاده از سلسله مراتب قالب‌ها، به صورت مستقیم توسط پوسته‌ها بازنویسی شود.

رفتن به پیشخوان ← خانه
سپاسگزاریم از اینکه سایت خود را با وردپرس ساخته‌اید. دریافت نگارش 5.2.2

موضوعات: بدون موضوع  لینک ثابت


فرم در حال بارگذاری ...